Sepetiniz
Dünyada İlk ve Tek

Bactolac Aktif Probiyotik

Bactolac‘ın Canlı – Bioaktif bakterileri, mikrobiyoloji laboratuvarı ortamında üretilir ve tamamen canlıdırlar, yani vücuda alınırken uykuda değil aktiftirler. Hiç bir şekilde kaplamaya ihtiyacı yoktur. Mikrobiyoloji laboratuvarlarında BACTOLAC probiyotik mikro organizmaları pH1.5 asiditeye dayanıklı olarak üretilmektedir.

Kolonize Probiyotik

Bactolac Bioaktif Probiyotik Bakterileri; doğal mutasyon ile, sindirim sistemi simülatoründen geçirilerek geliştirilirler. Bu aşamadan sonra kodlanmış bakteri suşları seçilir ve canlılığı sistemde belirlenir. Artık mide asitlerinden ve sindirim sistemi enzimlerinden etkilenmezler.

BACTOLAC probiyotik mikroorganizmaları sayısal olarak çoğalarak sindirim sistemimizden geçerek bağırsaklarımıza ulaşır ve kolonize olarak aktivitelerini gerçekleştirirler.

Bactolac'ın Serüveni

Fermantasyon hayatımın her noktasında oldu. Insanın genlerinde göcmenlik olunca hep yanında taşıdığı gıdaları fermente ederek yola çıkar .
Kendimi hatırladığım yaşlardan itibaren Balkan insanlarî vardı çevremde:) (ailem balkan göçmeni 🙂 . Sonbahar aylarında kışa hazırlık yapılırdı arka bahçede . Bìrçok gıda fermente edilir kışın uzun gecelerinde tūketilmeye hazır hale getirilirdi.
Ben hep pişirmeye meraklı oldum Anneannemi , babaannemi hep takip ettim ,
Nasıl mayalı hamur yapılır sūte nasıl maya çalınır , turşuya neden nohut konur , en ama en çok sevdiğim BOZA nasıl yapılır , kuru ūzūmden şıra nasıl yapılır………ve tabiiki makedonya nın meşhur kuru eti.
Çok merak ederdim nasıl olurda normalde hemen bozulan sūt , et , sebzeler fermente edildiğinde uzun uzun dayanır ve çok lezzetli hale gelir. Hep Anneannem derdi Allah baba yapar bunu ……
Sonra aile işine mūdahil oldum .
Koca bir fermantasyon fabrikası ;Tikveşli sūt ve sūt ūrūnleri ;))).
Artık profesyonel bir fermente cırağı idim …Mikrobiyoloji proses ekipmanları (ha bu arada birde makine mūhendisi olmųştum ki fermente eden ve fermentasyona hazırlayan makinaları öğreneyim;;)).
Sonra kalfa , oldum enson USTA ..
Artık bu etkin ve yararlı bakteriler hayatımı paylaştığım kazandıģım dostlarım olmųştu.
Bırçok anahtar teslim sūt fabrikaları kurdum . Ūretimlerinin başlangıçlarında oldum hep.
Ve birgūn neden dedim kendi yararlı etkin bakterimi kendim ūretmeyeyim.
Şöyle dayanıklı canlı insan vūcudunda etkisini kayıp etmeyen baģırsaklarda çok mutlu yaşayıp ailesini kurabilen patojen bakteriler ile savaşa bilen …YARARLI BIR
BAKTERI HAYAL ETTIM…
Sonra Tūbitak ile uzun uzun çalışmalar .Doğal Genetik yapısını bozmadan dayanıklı PROBİYOTİK BAKTERILER ELDE ETTİK.

Mete Gökçadır

Aynı Gün Kargoda

Tüm siparişler aynı gün kargoda

Ücretsiz Değişim

Ücretsiz hasarlı ürün değişimi

Kapıda Ödeme

Kapıda nakit ödeme

100% Güvenli Alışveriş

iyzico ile güvenli alışveriş

× Whatsapp Destek Hattı