Sepetiniz

SİTE KULLANIM & GİZLİLİK KOŞULLARI

Üyelerimizin-Müşterilerimizin bactolac.com.tr’ye (“Sitemiz”) üyeliği, verdiği bilgilerin gizliliği, korunması ile ilgili işlemleri ve Sitemiz’den satışlara ilişkin diğer hususlarda aşağıdaki cari esaslar benimsenmiştir.

Sitemize girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre BM CO GIDA TARIM TURİZM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve/veya ilgili Kart Kuruluşlarınca sistem ve internet altyapısında alınmıştır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili Banka ve benzeri Kart Kuruluşlarınca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir (Kredi kartı şifresi gibi bilgiler BM CO GIDA TARIM TURİZM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından görülmez ve kaydedilmez).

Müşterilerimizin Sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.

Üyelerimize-Müşterilerimize ait bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Ayrıca üyelikleri ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri ve diğer bilgiler Sitemize üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürün/hizmetlerin BM CO GIDA TARIM TURİZM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile iş ortakları ve tedarikçileri tarafından verilebilmesi/satımı, ürün/hizmet ücret-masrafı tahsilatları ve çeşitli tanıtım-reklam, promosyon, iletişim, satış-pazarlama ve kartlandırma uygulamaları için süresiz olarak kayda alınabilir, BM CO GIDA TARIM TURİZM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve belirtilen kuruluşlar nezdinde saklanabilir, işlenebilir, gerekli görülen hallerde-yerlerde paylaşılabilir ve kullanılabilir.

Sitemizin diğer internet-web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelere ait gizlilik-güvenlik politikası ve kullanım şartları geçerlidir; Sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan BM CO GIDA TARIM TURİZM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. sorumlu değildir.

Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik ile bunların düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda (BM CO GIDA TARIM TURİZM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile anlaşmasına göre üçüncü şahıslara ait olanlar hariç) tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları BM CO GIDA TARIM TURİZM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.‘ne aittir.

bactolac.com.tr’den satın almış olduğunuz ürünlerin iadesinde iade edilecek ürünler için fatura ibraz etmek zorunludur.
Sitemizden sadece Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisine gönderim yapılmaktadır.

Size özel teklifler ve kampanyalardan haberdar olmak istemiyorsanız, size gelen e-mail üzerindeki unsubscribe linkine tıklayabilir ya da sitemizde sağ üst köşede bulunan isim bilginizin üzerinden “Üyelik Bilgilerim” bölümüne girerek, iletişim iznini kaldırabilirsiniz.

Sitemizden alışverişlerinizde her işlem sırasında göreceğiniz ilgili sipariş ön bilgilendirme formu-satış sözleşmesi de geçerli olacaktır.
Ek bilgi almak istediğiniz konularda Sitemizde belirtilen iletişim yolları ile BM CO GIDA TARIM TURİZM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.‘ne danışabilirsiniz.

E-posta: info@bactolac.com.tr
İletişim Adresi: BM CO GIDA TARIM TURİZM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Altınşehir Mah. Şenel Cad. No:100 Ümraniye

Telefon Numarası: 0 (850) 590 46 46
WhatsApp Destek Hattı: ‭0 (538) 764 81 34‬

Aynı Gün Kargoda

Tüm siparişler aynı gün kargoda

Ücretsiz Değişim

Ücretsiz hasarlı ürün değişimi

Kapıda Ödeme

Kapıda nakit ödeme

100% Güvenli Alışveriş

iyzico ile güvenli alışveriş

× Whatsapp Destek Hattı